Zwrot podręczników do biblioteki

Od poniedziałku 14. czerwca biblioteka rozpoczęła odbieranie podręczników szkolnych od uczniów. Książki powinny być czyste, ze środka należy usunąć wszelkie „zakładki” (np. kartkówki, zdjęcia, linijki:).

Za zagubiony lub zniszczony egzemplarz, rodzic/opiekun powinien wpłacić równowartość kwoty jego zakupu na konto szkoły.

UWAGA!

W związku z pandemią, oddawane podręczniki podlegają kwarantannie – bibliotekarz nie ma więc możliwości oceny ich stanu w momencie zwrotu. Jeżeli okaże się, że któryś egzemplarz jest zniszczony lub nie został zwrócony (prawdop. zagubiony) – bibliotekarz skontaktuje się z opiekunem ucznia poprzez dziennik elektroniczny i prześle dane do przelewu: numer konta, kwotę oraz tytuł podręcznika.

Harmonogram zwrotu podręczników