Czytam, bo lubię! – podsumowanie 2019-20

Nic nowego nie powiem, gdy stwierdzę, że ten rok szkolny nie był normalny. Końcówka zupełnie pokrzyżowała nam działania. Być może grono naszych absolwentów – i tych rocznych, i tych „całoprogramowych”:) -  byłoby szersze. No cóż! Nadrobimy w przyszłym roku:)

Ale, żeby w spokoju zamknąć edycję 2019-20, krótko podsumuję:

  • w tym roku komplet prac wykonali: Marek Klima, Julka Karolinka Duraj, Zuzia Drewniak, Karolinka Kupczak, Kornelka Pawlus, Nadia Turbańska, Martynka Wojciuch, Antek Dziedzic, Marianka Błażejczyk, Michał Talik, Hania Biegun i w ostatnich dniach dołączyła Maja Żółty,
  • pierwszymi absolwentami całego programu (edycja trzyletnia) zostali: Tomek Dziedzic, Piotruś Kliś, Bartek Czaja, Wojtek Czaja i Patryk Majoch.

Gratulacje dla wszystkich! Życzę Wam ciekawych spotkań z książkami i do zobaczenia po wakacjach:)