My się zimy nie boimy!

My się zimy nie boimy! Wręcz przeciwnie, bardzo ją lubimy.

Ostatnio wielu z nas, nawet trochę  za nią tęskniło. Dlatego tak bardzo się cieszymy  bielutkim, śnieżnym puchem i leciutkim mrozikiem. A ze strychów i piwnic wyjmujemy zapomniane sanki, narty i łyżwy, które od dłuższego czasu  stały tam  bezczynnie. I dalej z górki na pazurki!

Nasz zachwyt zimą,  wspaniałe chwile spędzone na śniegu,  były prawdziwą inspiracją do pracy w szkole. Ostatnio na  naszych  lekcjach naprawdę się  działo!  Wykazaliśmy się dużą pracowitością i pomysłowością, bo wiadomo -  pojawiły się tematy o zimie. Chętnie wykonywaliśmy prace plastyczne, próbowaliśmy naszych sił w tworzeniu krótkich tekstów literackich. Na stronie szkoły z przyjemnością podzielimy się  efektami naszej pracy.

A tak na koniec, wszystkich zachęcamy do  zimowych zabaw, a zmarzluchom polecamy cieplutki  kocyk i gorące kakao!

Lucyna Kurtyka