KONKURS!!!

Zbliża się szybkimi krokami Święto Uchwalenia Konstytucji 3 maja, dlatego przygotowaliśmy konkurs wiedzy o konstytucji.

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich uczniów  klas IV – VIII. Poziom trudności dla wszystkich uczniów jest taki sam, ponieważ przy wypełnianiu testu możecie korzystać z dużych zasobów Internetu oraz podręczników szkolnych. Konkurs jest dla wszystkich chętnych, a uczestnictwo w nim na zasadzie dobrowolności.

Wszyscy uczestnicy konkursu uzupełniony test odsyłają do 4 maja 2020 r, do godz. 12:00  do mgr Anny Kąkol na adres anna.kakol1312@gmail.com

Wszyscy uczniowie, którzy wezmą udział w konkursie, bez względu na wynik, otrzymają 20 dodatnich punktów z zachowania. Natomiast uczniowie, którzy bezbłędnie rozwiążą test dostaną ocenę celującą z historii. Życzymy powodzenia.

Lista uczniów którzy bezbłędnie wypełnią test będzie opublikowana.

Anna Kąkol

Test do pobrania