Witamy Kochane Świetliczaki!

Już za kilka dni święto Waszych Mam. Dlatego dziś propozycja plastyczna. To bardzo ważne, aby w tym dniu Wasze Mamy dostały od Was jakiś drobiazg. Najlepiej wykonany przez Was samych, wtedy radość i duma mam rośnie jak na drożdżach;)
Mamy dwie opcje do wyboru. Nie są trudne. Pracę wykonujemy bez pośpiechu, z dużą starannością. Można napisać życzenia jeśli potraficie. Ale najlepiej powiedzieć Mamie, że bardzo Ją kochacie i dziękujecie, że Was urodziła! Jak Mamy usłyszą takie słowa będą w siódmym niebie;))
Dołączacie przytulasy i całusy!!!
Załączamy linki z filmikami, jak krok po kroku wykonać niespodziankę.

1) https://www.youtube.com/watch?v=YseOZpS_ZAc

Malując widelcem zapełnijcie cała kartkę kwiatami, efekt będzie piękniejszy. W pracy z doniczką łodyżki można wyciąć z papieru lub użyć palca i farby.

2) https://pin.it/1jPxwYQ

Uściski pani Ania i pani Bożenka😙👍😁

 

Witamy Was Kochane Świetliczaki!

Mamy dla Was dziś małą propozycję artystyczną. Chodzi o to, aby kartkę papieru tak pozginać i poskładać, by powstało pudełko. Liczy się dokładność i staranność. Zadanie nie jest trudne - wierzymy, że dacie radę;). Można użyć wielu kolorów i zrobić pudełka w różnych rozmiarach. Na pewno przydadzą się na Wasze drobiazgi.
Może na biurku i półce będzie teraz porządek 😉 Trzymamy✊✊. Dla ułatwienia zadania posyłamy filmik.

https://youtu.be/-lG3T_7wOiY

Życzymy udanej zabawy.
Pozdrawiamy, pani Ania i pani Bożenka
😉😘😁

Witamy Was Kochane Dzieciaki!

Dzisiaj propozycja zabawy, która podoba się zarówno małym i dużym. Potrzebne są dłonie latarka i ściana.W załączonym filmiku znajdziecie wskazówki jak ułoży dłonie, by uzyskać ciekawy kształt. Najlepsze efekty można uzyskać w ciemnym pomieszczeniu albo wieczorową porą.
Życzymy udanej zabawy;)

Filmik do obejrzenia

Uściski pani Ania i pani Bożenka.