AKCJA CHARYTATYWNA - „SZLACHETNA PACZKA”

Szkolne Koło Wolontariatu wspólnie z kierownikiem świetlicy szkolnej po raz kolejny wzięło udział w akcji „Szlachetna Paczka”.  Pomagaliśmy rodzinom z  Węgierskiej Górki. Do akcji włączyli się uczniowie, rodzice, nauczyciele i cały personel szkoły, a także sponsorzy.
W wyniku zaangażowania Nas wszystkich mogliśmy, z przyniesionych  oraz zakupionych prezentów, przygotować paczki aż dla 12 rodzin.

Zebraliśmy duże ilości artykułów spożywczych, materiały szkolne, wymarzone zabawki jak lalki, misie,  samochody, gry planszowe, koce, ręczniki, pościel + prześcieradła, potrzebną odzież , kurtki, czapki, rękawiczki itp. Oprócz  artykułów pierwszej potrzeby, znalazł się także czajnik elektryczny, dwa opiekacze typu sandwicz  oraz  odkurzacz.
Zapakowane, trafiły do Rodzin, które wybraliśmy. To była magiczna chwila! Pełna wzruszeń
i dobrych słów.
A wszystko to stało się możliwe dzięki Wam kochani! Pokazaliście, że nawet w czasie pandemii jesteście w stanie zrobić tak wiele. Dziękujemy Wam wszystkim – Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom Szkoły, a także naszym Sponsorom i wszystkim, którzy podzielili się dobrem!
Czynienie dobra ma moc! Dzięki nam Ktoś miał piękne Święta!
PO RAZ KOLEJNY DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA TAK DUŻE ZAANGAŻOWANIE!!!

   Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu B. Majdak