Cztery Żywioły i Gang Słodziaków

Kilka dni temu uczniowie klasy IIIB postanowili przygotować przedstawienie pt. "Cztery Żywioły". Sami wybrali sobie role, przygotowali stroje, ćwiczyli poprawną dykcję i poruszanie się na scenie. Teraz już nikt w naszej klasie nie boi się mówić do mikrofonu:) Dodatkową atrakcją przedstawienia były Słodziaki. Ich postacie również pojawiły się na scenie. Pomysł wykorzystania Słodziaków powstał w odniesieniu do konkursu organizowanego pod hasłem "Szkolne przygody Słodziaków". Nadmienić należy, że do konkursu przystąpiły wszystkie klasy I-III, a głównym celem konkursu było zachęcenie uczniów do czytania . Przedstawienie zaprezentowaliśmy wczoraj naszym szkolnym „zerówkowiczom”. A jak nam poszło? Zobaczcie sami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Lucyna Kurtyka