Karnawał 2016

19 stycznia odbył się BAL KRÓLOWEJ LODU dla najmłodszych uczniów z klas I-III naszej szkoły.

Dekoracja w barwach zimy, fantazyjne, starannie przygotowane przez rodziców, stroje ubarwiały hol szkolny, który w tym dniu zamienił się w zaczarowaną krainę pełną postaci z bajek: wróżek, księżniczek, kowbojów, biedronek, motylków, Batmanów, Supermanów i innych barwnych. Bal poprowadziła Królowa Lodu - Martyną wraz z wodzirejkami –ŚNIEŻYNKAMI - Gabrysią i Julką oraz dwoma wodzirejami Kubą

i Adrianem. Od pierwszych taktów skocznej muzyki zagrzewali dzieci oraz ich opiekunów do wspólnej zabawy. Przy dźwiękach utworów znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami, a także

i nauczycielami. Były korowody, kółeczka, pociągi, węże i tańce w parach. Atmosfera podczas zabawy była fantastyczna, dzieci bawiły się świetnie. Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upływał szybko.

Podczas imprezy odbywały się także konkursy, w których uczniowie chętnie brali udział. Rozdano 120 drobnych upominków zakupionych ze środków Samorządu Uczniowskiego. Samorząd również zapewnił kawiarenkę dla najmłodszych w której dzieci mogły zaopatrzyć się w napoje i różne słodkości jak muffinki - babeczki, które cieszyły się dużym powodzeniem.

Podziękowania dla Łukasza Zawady i jego kolegów z Publicznego Gimnazjum w Węg. Górce za oprawę muzyczną balu.

ORGANIZATOREM BALU BYŁ SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Opiekun SzRU mgr Bożena Majdak