Andrzejki

24 listopada odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa dla uczniów klas I-III wspierana przez wróżki, a dla uczniów klas IV-VI - dyskoteka. Wszyscy bawili się doskonale i przeżyli wspaniały wieczór, pełen magii i tańca przy dźwiękach znanych przebojów.

Żaden z uczestników zabawy nie wyszedł z sali bez wróżby na przyszłość. Dziewczęta mogły poznać imię swojego przyszłego wybranka, chłopcy wybranki. Kto chciał przekonać się, czy będzie miał powodzenie w miłości, ustawiał buty i kierował je w stronę drzwi śledząc czyj jako pierwszy przekroczy próg. Można było również przeczytać wróżbę w ciasteczku przygotowanym specjalnie na tę okoliczność. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa dla najmłodszych, gdzie każdy mógł wylosować dla siebie coś fajnego.

Szczególne podziękowania DJ Adrianowi Urbańskiemu z gimnazjum, który zadbał o oprawę uzyczną a także Samorządowi Uczniowskiemu za zaangażowanie w przygotowanie imprezy i sprawny jej przebieg. Wspólne zabawy sprawiły dzieciom wiele radości i z pewnością pozostaną na długo w ich pamięci.

Tegoroczne Andrzejki można uznać za udane. Miłą pamiątką będzie fotografia wykonana podczas wieczoru wróżb i tańca”.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego Bożena Majdak