Cicha noc, święta noc, pokój niesie ludziom wszem…

Już wkrótce poczujemy magię tej nocy, a nasze serca przepełni radość i miłość. I jeśli tylko dobrze wsłuchamy się w nas samych, to gdzieś tam w głębi zapragniemy zmieniać siebie, nasze rodziny i nasze otoczenie na lepsze. To właśnie o tym był konkurs literacki organizowany przez Wydział Kultury Starostwa Powiatowego i Muzeum Miejskie w Żywcu. Wiemy, że konkurs cieszy się dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży z Żywiecczyzny, dlatego cieszymy się, że aż czworo uczniów naszej szkoły zostało w nim nagrodzonych. Specjalne nagrody literackie otrzymali: Wiktoria Pawlus z klasy IIIA i Patryk Wisła z klasy IIIC, natomiast nagrody literackie przyznano Uli Gawlas i Maciejowi Bogdałowi z klasy IIIC.

Gratulujemy zwycięzcom!

Lucyna Kurtyka