Wydarzenia

Występ Szkoły Muzycznej w Żywcu

Dziękujemy uczniom szkoły muzycznej z Żywca za wspaniałe zaprezentowanie swoich talentów:)

Kamila Pawlus

Karnawał 2019

28.02.2019 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. W tym dniu szkoła zamieniła się w zaczarowaną Krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Atmosfera podczas zabawy była fantastyczna. Oprócz tańców, uczniowie brali udział w różnych konkursach. Choć wszyscy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy szybko upłynął. Uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnego balu.

Sabina Porwisz

A na Jarmarku...

GRUPA KOLĘDNICZA „ Górale z pod Gronia” podczas IV Jarmarku Bożonarodzeniowego organizowanego przez Stowarzyszenie Rozwoju Społeczności Lokalnej – Cięcina.eu zaprezentowała kolędy i pastorałki oraz tradycyjne góralskie kolędowanie. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych dali radę i zaśpiewali piknie.

Uczniowie wystąpili w składzie: Krzysztof Król, Nikola Kudełka, Małgorzata Sikora, Mateusz Sikora , Karol Pieczarka, Jakub Hazuka, Kamil Cichoń, Jakub Cichoń, Kamila Pigoń, Oliwka Śleziak, Marta Zawada, Paulina Słowik , Julka Rączka. Grupę przygotowały panie: Bożena Majdak i Katarzyna Mazurek. (Bożena Majdak)

"Ach, co za noc?!"

Przepiękne jasełka przygotowane pod kierunkiem pani Anity Skrzypek i Bożeny Hazuki.Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. (Kamila Pawlus)

Odwiedził nas Mikołaj!

"Święty Mikołaju, Święty Mikołaju

dzieci już czekają, gdzieś Ty, gdzie?"

Dzisiaj z samego rana odwiedził naszą szkolę Mikołaj! Jego pojawienie się wywołało mnóstwo radości i uśmiechu na twarzach zarówno uczniów jak i nauczycieli. Spotkanie przygotowała klasa IV b. Był występ, piosenki, wspólny taniec z Mikołajem oraz prezenty. Dziękujemy Rodzicom za słodkie upominki i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Sabina Porwisz

Więcej artykułów…