Pedagog

Profilaktycznie...

W listopadzie odbyły się w naszej szkole trzy spotkania profilaktyczne. Dzięki współpracy z Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych najstarsi uczniowie wzięli udział w koncercie i pogadance o uzależnieniach, a młodsi o przemocy. Natomiast najmłodsi rozmawiali z panem dzielnicowym o bezpieczeństwie w drodze do szkoły.

Ula Figura

Pedagog szkolny zaprasza!

No Phone Challenge

Nagrody w konkursie No Phone Challenge rozlosowane. Pendrive'y, powerbanki, karnet na basen i czekolady dla wszystkich 96 uczestników wyzwania. Dziękujemy sponsorom za przyłączenie się do zabawy: Hotelowi Zacisze, Firmie Inigo, Samorządowi Uczniowskiemu.

Urszula Pawlik

Tydzień Profilaktyki...

...dobiegł końca. Udały nam się tegoroczne warsztaty, spotkania i konkursy. Zaangażowanie dzieciaków przeszło nasze wszelkie oczekiwania. Szczególnie akcja No -Phone- Challenge i Klub Gentlemanów. Chłopaki z klas gimnazjalny napisali nawet petycję do dyrektora, by gry planszowe zostały na korytarzu na zawsze. Wiele emocji wzbudziła próbna ewakuacja, na którą przybyli strażacy z PSP w Żywcu. W najbliższych dniach będzie można obejrzeć wystawę prac konkursowych ,,Mój czas wolny bez komputera". A na co czekają nasi uczniowie? Na nagrody! Losowanie już wkrótce, a wśród nich karnety na basen, pendrive'y, materiały papiernicze i słodkości. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM NAUCZYCIELOM, PRACOWNIKOM I PRZYJACIOŁOM SZKOŁY, KTÓRZY ZAANGAŻOWALI SIĘ W PRZYGOTOWANIE TYGODNIA PROFILAKTYKI.

Urszula Figura

W 80 BĘBNÓW dookoła świata!

W ramach Tygodnia Profilaktyki odbyły się w naszej szkole warsztaty bębniarskie, gdzie poznaliśmy wiele ciekawych instrumentów. Niektórzy mogli nawet na niektórych zagrać. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji...

Kamila Pawlus

Więcej artykułów…