Czytam, bo lubię! – cz. 5

Mam ogromną przyjemność ogłosić, że po raz pierwszy mamy absolwentów całego programu – uczniów klasy trzeciej, którzy zaprezentowali w sumie po 12 książek. (więcej)

GRATULACJE!!!

PAULINA BIEŚ uczennica klasy VIII b zdobyła I miejsce w kategorii MALARSTWO MIDI w XXII MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU TWÓRCZOŚCI „KALEJDOSKOP TALENTÓW. ZIMA 2020” (więcej)

Nowości w bibliotece

Z końcem roku 2019 pojawiło się sporo nowych książek w naszej bibliotece. Oprócz uzupełnienia zasobów lektur o zupełnie nowe, piękne wydania, znalazły się u nas kontynuacje lubianych serii (więcej)

Wywiadówka

Dyrekcja szkoły zaprasza wszystkich rodziców na spotkanie podsumowujące pierwszy okres roku szkolnego 2019/20, które odbędzie się w piątek 10 stycznia o godz. 17.00.

Wyjazd edukacyjny

12 listopada uczniowie klas ósmych wzięli udział w wyjeździe edukacyjnym do Oświęcimia i Brzezinki. Komentarzem niech będą trzy teksty, które powstały jako praca domowa na język polski. (więcej)