Wielkanoc w tradycji naszych przodków

7 marca br. w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu 6 uczniów klas V- VII i gimnazjum wzięło udział w konkursie plastycznym o tematyce świątecznej zorganizowanym przez Wydział Turystyki, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Starostwa Powiatowego w Żywcu w ramach imprezy „Wielkanoc w tradycji naszych przodków” .Uczniowie najpierw wysłuchali krótkiego wykładu na temat zwyczajów i obrzędów świątecznych, a następnie pod okiem instruktorów samodzielnie wykonali prace konkursowe, których temat związany był z okresem Wielkiego Postu i Wielkanocy. Jury konkursu - spośród 214 prac - przyznało nagrody i wyróżnienia w różnych kategoriach wiekowych.

Nasi uczniowie wypadli wspaniale:

w kategorii kl. IV-VI

PAULINA BIEŚ – N A G R O D A

WIKTORIA TIRAK - WYRÓŻNIENIE

w kategorii kl. VII – gimnazjum

ZUZA KUBIESA - N A G R O D A

POLA KUBIESA - WYRÓŻNIENIE

JULKA BOGDAŁ - WYRÓŻNIENIE

G R A T U L A C J E ! ! !

mgr Bożena Majdak