XVIII DIECEZJALNY PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ im. Małgorzaty Papiurek

W dniach 16-17 marca odbyły się eliminacje XVIII Przeglądu Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek, na szczeblu diecezjalnym. W przesłuchaniach, które odbyły się w Domu Kultury w Hałcnowie, wzięło udział ponad 1000 dzieci z około 100 jednostek z całej diecezji, które zdobyły pierwsze miejsca na szczeblu parafialnym. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy II a w składzie: Martyna Cabaj, Zuzia Dziedzic, Tosia Talik, Asia Jurasz, Wiktoria Koźlik, Ksawery Adamczyk, Michał Figura, Oliwier Jafernik, oraz Bruno Jurasz uczeń klasy III b.

Bruno Jurasz w kategorii soliści zajął II miejsce. Serdecznie gratulujemy naszemu koledze z klasy trzeciej, a uczniom klasy drugiej dziękujemy za udany występ .

Wychowawcy klas II a i III b