IV b na ognisku!

27 września klasa IVb wybrała się na ognisko klasowe w stronę Platformy Widokowej w Węgierskiej Górce.

Naszą pieszą wyprawę rozpoczęliśmy od zwiedzenia lasu łęgowego na granicy Ciśca i Węgierskiej Górki, w którym podziwialiśmy piękną przyrodę, tamę zrobioną przez bobry i wiewiórki zbierające zapasy na zimę.

Kolejnym przystankiem był Punkt Widokowy, gdzie zbieraliśmy opał na ognisko, które rozpaliliśmy tworząc krąg. Następnie piekliśmy kiełbaski oraz pianki, które okazały się hitem smakowym. Było super!!! Bawiliśmy się w chowanego, biegaliśmy.

Na koniec udaliśmy się do Fortu Waligóra, który dzięki Pani Uli, mogliśmy zwiedzić i poznać jego historię.

Zmęczeni, ale uśmiechnięci i zadowoleni ze wspólnie spędzonego czasu wróciliśmy do szkoły.

Uczniowie klasy IV b z wychowawczynią