Europejski Dzień Języków po raz trzeci w naszej szkole.

Choć wakacje dawno już za nami, 4 października wybraliśmy się w podróż dookoła Europy. Plażowaliśmy w Grecji, żeglowaliśmy w Portugalii, piliśmy herbatkę w Wielkiej Brytanii, napełnialiśmy żołądki pysznym, włoskim jedzeniem i chłodziliśmy się w Norwegii, aby na koniec usiąść w szwedzkiej kanapie z IKEI.

Podróż tę ufundowali nam uczniowie, rodzice i wychowawcy klas od czwartych podstawowych do trzecich gimnazjalnych, a to wszystko z okazji Europejskiego Dnia Języków, który po raz trzeci świętowaliśmy w nasze szkole.

Korytarze wypełniły stanowiska (było ich aż 22!) prezentujące kulturę, kuchnię, muzykę i języki różnych europejskich krajów. Zaangażowanie uczniów tak spodobało się Panu Dyrektorowi i Gronu Nauczycielskiemu, że postanowili uhonorować wszystkich uczestników projektu Pochwałą Dyrektora, a co za tym idzie, pięćdziesięcioma dodatnimi punktami z zachowania.

Dziękujemy wszystkim za tę cudowną podróż, która rozgrzała i wypełniła kolorami szary, jesienny dzień.

Zachęcamy do obejrzenia fotogalerii. Na kolejny Europejski Dzień Języków zapraszamy za rok!

Katarzyna Gaweł-Biegun