Makulatura 2019

Zbiórka makulatury zakończona! Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za aktywny udział.

Nagrodą dla uczniów klas IV – VIII i gimnazjum był udział w wycieczce na Giełdę Minerałów w Sosnowcu oraz punkty z zachowania.

W klasach I-III przewidziano nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone na apelu szkolnym.

Naszymi rekordzistami - przynieśli ponad 100 kilogramów makulatury - w tym roku są: Wiktoria Tirak, Justyna Kolasa, Maciej Juraszek, Wiktor Kurowski, Wiktoria Zyzak, Zofia Gluza, Antoni Waligóra, Wiktor Nowak, Franciszek Smolicki, Paulina Bieś, Aleksandra Kalinowska i Iga Kurowska. Zostaną oni specjalnie uhonorowani na apelu szkolnym.

Rywalizacją klasową tym razem wygrali uczniowie z IV a i V b. Czeka na nich nagroda niespodzianka:)

Jeszcze raz dziękujemy serdecznie za zaangażowanie!

J. Lubos, U. Kuta