SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W POWIECIE

10 kwietnia br. w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu uczniowie z klasy pierwszej, piątej, szóstej i siódmej reprezentowali naszą szkołę w Powiatowym konkursie plastycznym o tematyce świątecznej zorganizowanym przez Wydział Turystyki, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Starostwa Powiatowego w Żywcu w ramach imprezy „Wielkanoc w tradycji naszych przodków” Uczniowie po wysłuchaniu krótkiego wykładu na temat zwyczajów i obrzędów świątecznych , samodzielnie wykonali prace konkursowe, których tematem były obrzędy i tradycje związane z okresem Wielkiego Postu i Wielkanocy na Żywiecczyźnie. Jury konkursu spośród 129 prac przyznało nagrody i wyróżnienia w różnych kategoriach wiekowych.

NASI UCZNIOWIE WYPADLI WSPANIALE:

W kategorii klas I-III

HANIA BIEGUN – NAGRODA

AMELKA KUDZIA – WYRÓŻNIENIE

w kategorii kl. IV-VI

ANTEK WALIGÓRA z kl. V - N A G R O D A

MARYSIA TALIK z kl.VI - N A G R O D A

w kategorii kl. VII – gimnazjum

PAULINA BIEŚ z kl. VII – N A G R O D A

KAMILA PIGOŃ Z KL. VII - N A G R O D A

Bożena Majdak