Literacki sukces uczniów

Kilkoro uczniów z naszej szkoły wzięło udział w XXXV Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej w Słupsku. W tym roku, według komunikatu jury, nadesłano 8695 zestawów wierszy, opowiadań i prób dramatycznych z 561 szkół podstawowych, gimnazjów i ponadgimnazjalnych z całej Polski, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Litwy i Ukrainy. Miło nam zatem, że nasi uczniowie zostali zauważeni.

Wyróżnienie w kategorii proza w grupie wiekowej I - IV za opowiadanie „Moje marzenie do spełnienia” otrzymał Samuel Baszuk z klasy IVa, drugie wyróżnienie w kategorii proza w grupie wiekowej VII - VIII za opowiadanie „Zanim wszystko stracisz” uzyskała Nikola Kudełka z VIIa.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Anita Skrzypek