DZIEŃ MAMY I TATY W KLASIE IIIB

Czwartek 30 maja, godzina 16.30.

Za oknem pochmurno, zimno i deszczowo, a my w pogodnych i radosnych nastrojach oczekujemy na przyjście rodziców. Aula pięknie udekorowana, stoły przygotowane na przyjęcie gości. Pani Kamila kroi ciasto, Karol z mamą uruchamiają sokowirówkę, a p. Łukasz instaluje sprzęt nagłaśniający. Wszystko gotowe, ostatni rzut okiem na salę i zapraszamy rodziców. Nasi goście wchodzą, zajmują miejsca i zaczynamy. Imprezę rozpoczynamy od przedstawienia krótkiego programu artystycznego, wręczenia kwiatów i laurek. Tuż potem uruchamiamy naszą klasową kawiarenkę. Oprócz kawy i herbaty serwujemy naturalne, świeżo wyciskane soki, ciasto, gofry i lody. Jest miło, przyjaźnie, gwarno i wesoło. Zaczyna też działać „Fotobudka”. Wśród przygotowanych strojów i gadżetów każdy znajduje coś dla siebie. Prężymy się, uśmiechamy ,, od ucha do ucha’’ i robimy pamiątkowe zdjęcia. W końcu nadszedł czas na główne atrakcje naszego spotkania, czyli quizy, pląsy i tańce. Czas szybko płynie i trochę z żalem, że to już, kończymy imprezę. Najwspanialsze jednak jest to, że spędziliśmy razem taki cudowny wieczór!