Dzień otwarty

Tradycją stało się, iż w ostatnich dniach roku szkolnego gościmy w murach naszej szkoły dzieci z przedszkola, które we wrześniu rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Spotkanie rozpoczęliśmy krótkim programem prezentującym nasze talenty wokalne, recytatorskie i akrobatyczne. Następnie pokazaliśmy przedszkolakom najważniejsze miejsca w naszej szkole. Zaglądnęliśmy do sali komputerowej, biblioteki i sali gimnastycznej. Odwiedziliśmy obecne klasy pierwsze, które opowiedziały przyszłym uczniom, co ciekawego dzieje się w szkole. Tak, jak myśleliśmy, największe wrażenie na przedszkolakach zrobiła sala zabaw, gdzie spędziliśmy najwięcej czasu. Na zakończenie podzieliliśmy się wrażeniami ze spotkania przy słodkim poczęstunku.

Renata Czech

Bogusława Gawlińska