Dyskoteka klas IV - VI

7 czerwca o godz. 17:00 z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbyła się kolejna już w historii naszej szkoły dyskoteka, tym razem hasłem przewodnim „Z UŚMIECHEM NA USTACH TAŃCZ I BAW SIĘ...”. Impreza prowadzona była profesjonalnie przez DJ-ów Karola Mocka i Łukasza Zawadę z III klasy gimnazjum. Utwory taneczne i przeboje muzyczne, są zawsze tak dobierane, że wszyscy bawią się świetnie, a nogi same rwą się do tańca. Nie zabrakło także odpowiedniego klimatu imprezy zapewnionego przez dekorację i efekty świetlne. Od pierwszych dźwięków wszyscy ruszyli w tany i dyskoteka się rozkręciła. Wszyscy się świetnie bawili,. Około godziny 20:00 uczestnicy dyskoteki rozeszli się do domów, smutni że tak szybko się skończyła, ale pełni pozytywnych wrażeń i dobrych emocji.

…następna taka impreza dopiero za rok …

opiekun Sz.R.U. Bożena Majdak