Andrzejki

24 listopada odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa dla uczniów klas I-III wspierana przez wróżki, a dla uczniów klas IV-VI - dyskoteka. Wszyscy bawili się doskonale i przeżyli wspaniały wieczór, pełen magii i tańca przy dźwiękach znanych przebojów.

Szczególne podziękowania DJ Adrianowi Urbańskiemu z gimnazjum, który zadbał o oprawę uzyczną a także Samorządowi Uczniowskiemu za zaangażowanie w przygotowanie imprezy i sprawny jej przebieg. Wspólne zabawy sprawiły dzieciom wiele radości i z pewnością pozostaną na długo w ich pamięci.

Tegoroczne Andrzejki można uznać za udane. Miłą pamiątką będzie fotografia wykonana podczas wieczoru wróżb i tańca”.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego Bożena Majdak