WYWIAD Z UCZESTNIKAMI ZAJĘĆ Z ROBOTYKI

PROWADZĄCA: Jesteście po pierwszych zajęciach z robotyki na klockach Lego WeDo2.

Powiedzcie, co się wam najbardziej podobało i czy macie ochotę nadal brać udział w tych zajęciach?

NINA I WIKI: Świetnie się bawiłyśmy. Kochamy Lego. Mamy różne zestawy w domu i często się nimi bawimy. W szkole oprócz zabawy doszła jeszcze nauka. Nie tylko budujemy z klocków, ale wprawiamy je w ruch poprzez programowanie.

KLAUDIA I MICHAŁ: Lubimy budować z Lego. Lubimy wszystkie zabawki na baterie. Fajne jest to, że sami możemy je programować. I co ważne zajęcia są bezpłatne i długie.

ANTEK I KAROL: Na zajęciach z robotyki budowaliśmy roboty i je programowaliśmy. Bardzo byśmy chcieli chodzić na te zajęcia, bo są super!

ROBERT I MACIEK: Trochę się baliśmy, że sobie nie poradzimy, ale okazało się to całkiem łatwe i przyjemne. Przede wszystkim podoba się nam to, że zbudowane pojazdy wykonują zaprogramowane przez nas ruchy. Cieszymy się, że zajęcia są długie i nie musimy za nie płacić.

Renata Czech

uczniowie klasy III