XII Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Narciarstwie Zjazdowym w Węgierskiej Górce

10 lutego uczniowie Szkoły Podstawowej w Węgierskiej Górce mieli możliwość rozwijania swoich zimowych pasji, propagując aktywność ruchową. Już po raz XII odbyły się Zawody o Mistrzostwo Szkoły, które jak co roku cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów klas I-III oraz IV-VI. W tym roku wzięło udział aż 42 zawodników. Pogoda kolejny raz rozpieszczała na stoku zawodników, podgrzewając do osiągania jeszcze lepszych wyników podczas zawodów. Grillowane kiełbaski, ciepły napój i słodkości ufundowane przez Radę Rodziców urozmaiciły całą imprezę, napełniając brzuchy małych sportowców. Nauczyciele wychowania fizycznego wraz z Radą Rodziców zatroszczyli się o puchary i nagrody rzeczowe dla zdobywców trzech pierwszych miejsc w każdej kategorii, ponadto każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal oraz drobne upominki.

W poszczególnych kategoriach Mistrzostwo Szkoły Podstawowej zdobyli:

Kategoria klas I-III dziewczęta:

I miejsce Duraj Oliwia

II miejsce Dziedzic Amelia

III miejsce Biegun Łucja

Kategoria klas I-III chłopcy:

I miejsce Biegun Adam

II miejsce Barczyński Oliwier

III miejsce Mazurkiewicz Maciej

Kategoria klas IV-VI dziewczęta:

I miejsce Wolny Natalia

II miejsce Majdak Wiktoria

III miejsce Bukowczan Patrycja

Kategoria klas IV-VI chłopcy:

I miejsce Wojciuch Igor

II miejsce Dyrlaga Szymon

III miejsce Nitecki Mateusz

Szczególne podziękowania należą się Radzie Rodziców za zaangażowanie w organizację zawodów oraz firmie ASR Słowik SKI za wsparcie techniczne oraz obsługę zawodów.

Justyna Dyrlaga

UWAGA! W przypadku trudności z odtworzeniem filmu, można go zobaczyć TUTAJ