AKCJA „Szukamy domu… PSYgarnij nas!”

Nikt tak nie docenia geniuszu Nie ma słów ani gestów równie zawartego w Twoich słowach . wiarygodnych jak psie podanie łapy jak Twój pies.

Kolejną akcją przeprowadzoną przez Szkolny Klub Wolontariatu była pomoc w znalezieniu domu bezdomnym pieskom i kotom ze Schroniska w Żywcu.

W tym celu członkowie Klubu rozprowadzili wśród uczniów naszej szkoły kalendarze z wizerunkami i imionami wszystkich psów i kotów przebywających w tym schronisku. Zebrane środki ze sprzedaży kalendarzy zostały przekazane a szkoła otrzymała podziękowanie za pomoc i dobre serce.

Dziękuję wszystkim klubowiczom, którzy zaangażowali się w akcję a szczególnie Julce , Joli i Patrycji z klasy VIa oraz Oli Dziedzic i Kajetanowi Motyce z klasy VI b.

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu i Samorządu Uczniowskiego mgr Bożena Majdak