ZABAWA KARNAWAŁOWA

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Węgierskiej Górki szaleli w czwartek 16 lutego na zabawie karnawałowej przygotowanej przez Samorząd Uczniowski.

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Hol szkoły, zamienił się w prawdziwą salę balową. Udekorowany kolorowymi serpentynami, maskami, czapeczkami a także śnieżynkami, zachęcał wszystkich do zabawy.

Dzieci z klas młodszych przyszły na bal poprzebierane. W szkole zaroiło się od księżniczek, wróżek, policjantów, rycerzy, super bohaterów a także kotów, tygrysów, owadów i różnych postaci bajkowych. Stroje były barwne, oddawały najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw. Wszyscy bawili się znakomicie. Były korowody, kółeczka, tańce w parach a także konkursy. Każde dziecko otrzymało drobny upominek.

Klasy starsze szalały na dyskotece, którą prowadził DJ Igor i Bartek z klasy VI a, co chwila miał specjalne zamówienia- dedykacje. Zabawa nie upłynęła tylko na tańcu w rytm dyskotekowych szlagierów. Były konkursy i wszystko co sprawiło że się udało. Zabawa była przednia.

Podziękowania dla rodziców, którzy poświecili swój cenny czas i pomogli w montowaniu dekoracji na wysokościach: Panu Szymonowi Dziedzic wraz z małżonka oraz Pani Adamczyk

Opiekun Samorządu Uczniowskiego mgr Bożena Majdak