GÓRALKA HANIA reprezentująca naszą szkołę...

... w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE na najbardziej oryginalną laleczkę projektu "WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA" zajęła 7 miejsce

Konkurs prowadzony był na portalu społecznościowym Facebook ,trzeba było tylko oddać głos ze swojego konta. Zebraliśmy 839 głosów

W celu pozyskania głosów przygotowaliśmy ulotki informujące jak głosować, informację umieszczono również na stronie gminy i OPG. Zapraszaliśmy do głosowania wszystkie ościenne szkoły, a także wszystkich użytkowników Facebooka, w tym celu przez dwa popołudnia przeprowadziliśmy akcje pozyskiwania głosów w Galerii Handlowej HUTA gdzie ze swoimi laptopami umożliwialiśmy, a także pomagaliśmy wszystkim, którzy chcieli oddać głos na góraleczkę Hanię. W galerii uzyskaliśmy ponad 200 głosów.

PODZIĘKOWANIA WSZYSTKIM, KTÓRZY ZAANGAŻOWALI SIĘ I POMAGALI POZYSKIWAĆ GŁOSY

Bożena Majdak