Podsumowanie projektu "CYBERNAUCI - bądź bezpieczny w sieci".

W ubiegłym tygodniu podsumowaliśmy działania podjęte w ramach projektu "CYBERNAUCI - bądź bezpieczny w sieci".

W holu można było obejrzeć prace plastyczne uczniów klas szóstych oraz gazetkę o bezpieczeństwie w sieci (z informacjami dla uczniów i rodziców).

W piątek, w trakcie trzech pierwszych lekcji, uczniowie klas I-III brali udział w pogadankach o bezpieczeństwie w sieci. Pogadanki przeprowadziła pani mgr Bożena Majdak w oparciu o przygotowaną przez siebie prezentację multimedialną i materiały. Uczniowie otrzymali ulotkę informacyjną o cyberprzemocy.

Na przedpołudniowych przerwach wszyscy uczniowie naszej szkoły mogli oglądać wyświetlane w holu prace graficzne uczniów klas IV -VI oraz filmiki związane z tematyką bezpieczeństwa w sieci. W miłej i wesołej atmosferze mogliśmy się dowiedzieć wielu ciekawych i ważnych rzeczy.

Mamy nadzieję, że informacje przekazane uczniom podczas realizacji projektu przyczynią się do poprawy ich bezpieczeństwa w sieci.

Agnieszka Smolicka