SZKOLNY KONKURS LITERACKI – POMAGANIE JEST FAJNE

W szkole zorganizowano konkurs literacki na wiersz albo opowiadanie pt. „POMAGANIE JEST FAJNE”, zorganizowany przez SZKOLNY KLUB WOLONTARIATU jako jedno z zadań ogólnopolskiego konkursu pod nazwą „Szkolny Klub Wolontariatu”.

W tym celu opracowano regulamin a uczniowie zostali poproszeni o napisanie wiersza lub opowiadania na temat „Pomaganie jest fajne”. Wpłynęło kilkanaście prac z klas młodszych oraz tyle samo z klas IV-VI.

Jury konkursowe złożone z pań polonistek, koordynatora oraz pani w-ce dyrektor szkoły przyznało za opowiadanie „Pomaganie jest fajne” dwie nagrody w klasach I-III oraz dwie nagrody w klasach IV- VI i jedno wyróżnienie, za wiersz przyznano jedną nagrodę i jedno wyróżnienie.

Nagrody rzeczowe i dyplomy ufundowane przez Samorząd Uczniowski zostały wręczone podczas APELU na temat WOLONTARIATU.

Nagrodzeni uczniowie:

Kl. I-III:

Zuzanna Krzus kl. II

Karolina Motyka kl. II

Kl. IV-VI:

Martyna Nowak - wiersz

Zofia Biesiedzin - opowiadanie

Aneta Hyla – opowiadanie

Bożena Majdak

Zapraszamy do lektury nagrodzonych prac Anety, Ani, Karoliny, Zosi i Zuzi.