Odblaskowe pierwszaki - Bądź bezpieczny na drodze

28 września w naszej szkole odbyło się spotkanie z policjantem w ramach corocznej akcji ,,Bądź bezpieczny na drodze’’. Gimnazjaliści pod kierunkiem pani Urszuli Figury przygotowali dla najmłodszych uczniów przedstawienie teatralne ukazujące właściwe zachowania pieszych i kierowców w ruchu drogowym. W czasie spotkania każdy pierwszoklasista otrzymał odblaskową kamizelkę, a uczniowie klas drugich i trzecich odblaskowe opaski, które zakupione zostały przez firmę Żywiec Zdrój. Stróżom prawa towarzyszył pluszowy przyjaciel dzieci "Sznupek".W czasie spotkania asp. sztab. Mirosława Piątek z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu podkreślała jak ważne dla własnego bezpieczeństwa jest noszenie elementów odblaskowych, szczególnie w okresie jesienno –zimowym.

B.Gawlińska

Tutaj można obejrzeć relację na policyjnym blogu

Zdjęcie 1

Zdjęcie 2

Zdjęcie 3

Zdjęcie 4