Tydzień Profilaktyki...

...dobiegł końca. Udały nam się tegoroczne warsztaty, spotkania i konkursy. Zaangażowanie dzieciaków przeszło nasze wszelkie oczekiwania. Szczególnie akcja No -Phone- Challenge i Klub Gentlemanów. Chłopaki z klas gimnazjalny napisali nawet petycję do dyrektora, by gry planszowe zostały na korytarzu na zawsze. Wiele emocji wzbudziła próbna ewakuacja, na którą przybyli strażacy z PSP w Żywcu. W najbliższych dniach będzie można obejrzeć wystawę prac konkursowych ,,Mój czas wolny bez komputera". A na co czekają nasi uczniowie? Na nagrody! Losowanie już wkrótce, a wśród nich karnety na basen, pendrive'y, materiały papiernicze i słodkości. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM NAUCZYCIELOM, PRACOWNIKOM I PRZYJACIOŁOM SZKOŁY, KTÓRZY ZAANGAŻOWALI SIĘ W PRZYGOTOWANIE TYGODNIA PROFILAKTYKI.

Urszula Figura