Nocowanka 4a

W bardzo mroźną noc z 1 na 2 grudnia uczniowie kl. IV a wraz z wychowawczynią oraz p. Renatą Krzuś zorganizowali w obiekcie szkolnym tzw. nocowankę. Z sali lekcyjnej wyniesiono krzesła i ławki a wniesiono materace, mnóstwo dobrego humoru i pozytywną energię. Podczas nocowanki mieliśmy zamiar oglądać tylko komedie i świąteczne filmy aż tu niespodzianka. Do szkoły przybył św. Mikołaj którego szczerze mówiąc klasa się nie bardzo spodziewała ....... Za Mikołajem weszły dwa piękne aniołki i o zgrozo diabeł. Kwestia ewentualnych prezentów znów stanęła pod znakiem zapytania? Jednak wszystko dobrze się skończyło. Wszyscy uczniowie dostali piękne prezenty, panie również. Diabeł przy paru uczniach robił pewne problemy ale w konsekwencji stwierdził, że gdyby kl. IV a prezentów nie dostała to chyba na świecie nie mógłby ich dostać już nikt. Po dużych emocjach związanych z wizytą św. Mikołaja, uczniowie udali się na kolację przy świecach a potem na "nocny spoczynek". W sobotę rano swoje pociechy odebrali stęsknieni rodzice.

mgr Anna Kąkol