Z gimnazjum do Sejmu

29 listopada 2017 roku uczniowie z kl. III b gimnazjum w składzie: Emilka Foerster, Zuzia Kubiesa, Jakub Kupczak oraz Kacper Białek pod opieką p. Kąkol, wzięli udział w konkursie. Konkurs pod honorowym patronatem Marszałka Sejmu p. Kuchcińskiego został zorganizowany przez posła na Sejm p. Kazimierza Matusznego w Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Żywcu. Konkurs dotyczył wiedzy na temat władzy ustawodawczej i procesu legislacyjnego. W konkursie wzięło udział ok. 90 uczniów gimnazjum z powiatu żywieckiego. Uczeń naszej szkoły Kacper Białek został laureatem III miejsca. Nagrodą były małe upominki. Natomiast Kacper otrzymał bilet do Warszawy na studyjne zwiedzanie Sejmu. Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

mgr Anna Kąkol