Powiatowy plastyczny Konkurs "Boże Narodzenie po Beskidzku"

11 grudnia w sali żywieckiego Miejskiego Centrum Kultury uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie plastycznym, gdzie mieli, w przeciągu trzech godzin, namalować prace o tematyce związanej z tradycjami i zwyczajami bożonarodzeniowymi na Żywiecczyźnie. Na 147 uczestników z całej Żywiecczyzny w kategorii Szkoły podstawowe kl. I –III przyznano tylko jedną nagrodę, którą otrzymała nasza uczennica z klasy II - Emilia Studencka przygotowywana przez P. Lucynę Kurtykę.

W następnej kategorii klas IV-VI jury konkursu przyznało tylko 6 nagród z czego dwie otrzymały nasze uczennice Wiktoria Tirak z klasy V oraz z klasy VI Paulina Bieś. W następnej kategorii klas VII i gimnazjum również zaistnieliśmy, przyznano 8 nagród w tym trzy przypadły naszej szkole Poli Kubiesa z klasy VII, Zuzannie Kubiesa z klasy III gimnazjum oraz Julce Bogdał z tej samej klasy. Marcelina Motyka z klasy III otrzymała wyróżnienie.

GRATULACJE !!!

Nauczyciel plastyki w klasach IV-VII i gimnazjum mgr Bożena Majdak