Zimowe mistrzostwa szkoły

5 marca, uczniowie Szkoły Podstawowej w Węgierskiej Górce mieli możliwość rozwijania swoich zimowych pasji, biorąc udział w corocznych Mistrzostwach Szkoły Podstawowej w Węgierskiej Górce w Narciarstwie Zjazdowym, propagując tym samym aktywność ruchową. W tym roku, z racji zmian oświatowych, zawody objęły uczniów od klas pierwszych szkoły podstawowej po gimnazjum. Do rywalizacji zgłosiło się ponad 50 ochotników, jednak niektórym z nich choroba pokrzyżowała plany i na starcie zarejestrowało się 41 zawodników.

Zawody przebiegły w miłej i sportowej atmosferze, a grillowane kiełbaski, ciepły napój i słodkości ufundowane przez Radę Rodziców urozmaiciły całą imprezę.

Na zakończenie Dyrektor Szkoły wraz z przedstawicielami Rady Rodziców dokonali wręczenia pucharów oraz nagród najlepszym zawodnikom mistrzostw.

Łukasz Maślanka

Wyniki rywalizacji: