Ogłoszenia Rady Rodziców

Prezentacja dla rodziców

Pani kurator Ilona Włoch zaprasza rodziców do zapoznania się z prezentacją przedstawioną na spotkaniu w dniu 16 marca 2017 r.

PREZENTACJA

Zaproszenie dla rodziców

Śląski Kurator Oświaty zaprasza do Katowic na Śląską Regionalną Konferencję Rad Rodziców "Rady Rodziców w polskim systemie oświaty", która odbędzie się 13 stycznia 2017 r.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami spotkania.

Zapraszamy na III Jarmark Bożonarodzeniowy!

Rada Rodziców zaprasza na jarmark, który odbędzie się 18 grudnia 2016 r. od godz. 12.00 w zagrodzie przy kościele Św. Katarzyny w Cięcinie.

Witamy nową Radę Rodziców!

Przewodnicząca:

Jolanta Adamczyk

Wiceprzewodnicząca:

Jolanta Konior

Sekretarz:

Elżbieta Dziedzic

Skarbnik:

Grzegorz Cieślawski

Dziękujemy i składamy życzenia

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Węgierskiej Górce serdecznie dziękuje wszystkim rodzicom i nauczycielom, którzy włączyli się w pomoc przy organizacji tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Życzymy Wam zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych napełni Wasze serca spokojem i radością. Niech błogosławieństwo Bożego Dzieciątka towarzyszy Wam przez całe Wasze życie, a szczere i najpiękniejsze Bożonarodzeniowe życzenia spełniają się w każdym momencie.