Dzień Sportu :)

Dzień Sportu w naszej szkole został połączony z Dniem Dziecka, zatem oprócz licznych rozgrywek i konkurencji sportowych mogliśmy delektować się pysznymi lodami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Na najmłodszych czekała również ścianka wspinaczkowa. Wszyscy bawili się doskonale, co widać na załączonych fotografiach...

Kamila Pawlus

Dzień Otwarty dla Przedszkolaków!

Uczniowie klas drugich szkoły podstawowej, wraz z wychowawcami, postanowili zaprosić przyszłych pierwszaków i pokazać im jak wygląda szkoła oraz opowiedzieć o tym, co ciekawego oprócz nauki i poznawania świata dzieje się w szkolnych murach. Przedszkolaki odwiedziły między innymi szkolną bibliotekę, salę zabaw i sale lekcyjne. Obejrzeli również program artystyczny i bajkę przygotowaną dla nich przez uczniów klas gimnazjalnych w języku angielskim pt. "Czerwony Kapturek".

Dzień upłynął wszystkim bardzo miło i sympatycznie. Wszystkim przedszkolakom mówimy: "do zobaczenia we wrześniu"! :)

Kamila Pawlus