Dzień otwarty

Tradycją stało się, iż w ostatnich dniach roku szkolnego gościmy w murach naszej szkoły dzieci z przedszkola, które we wrześniu rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Spotkanie rozpoczęliśmy krótkim programem prezentującym nasze talenty wokalne, recytatorskie i akrobatyczne. Następnie pokazaliśmy przedszkolakom najważniejsze miejsca w naszej szkole. Zaglądnęliśmy do sali komputerowej, biblioteki i sali gimnastycznej. Odwiedziliśmy obecne klasy pierwsze, które opowiedziały przyszłym uczniom, co ciekawego dzieje się w szkole. Tak, jak myśleliśmy, największe wrażenie na przedszkolakach zrobiła sala zabaw, gdzie spędziliśmy najwięcej czasu. Na zakończenie podzieliliśmy się wrażeniami ze spotkania przy słodkim poczęstunku.

Renata Czech

Bogusława Gawlińska

Piknik rodzinny:)

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji... (Kamila Pawlus)

Przypowieść o domu

Święto 3 maja można obchodzić uroczyście, radośnie lub refleksyjnie. My spojrzeliśmy na naszą ojczyznę i jej trudną historię z zawiedzionymi nadziejami jak na dom, który można wznosić, grabić, burzyć i ponownie odbudowywać. Wartością, która może uchronić ten skarb, jest jedność jego mieszkańców pozbawionych ślepego egoizmu, nienawiści, zazdrości, ksenofobii. W finałowej scenie naszej artystycznej opowieści życzyliśmy sobie szczęśliwej ojczyzny, w której będziemy wolni i zjednoczeni, prowadzeni przez mądrych i szlachetnych przywódców.

Aleksandra Stasica

Więcej artykułów…