Sukcesy, sukcesy, sukcesy...

Rok szkolny powoli dobiega końca. Od początku uczniowie brali udział w licznych konkursach i zawodach, w których osiągnęli wiele sukcesów.

Szczegóły znajdują się TUTAJ

Sukces Oli

21 kwietnia zostało rozstrzygnięte VI Dyktando Gwarowe im. Renaty Madejczyk. Uczennica trzeciej klasy gimnazjum - Aleksandra Worek - zdobyła pierwsze miejsce w swojej kategorii. Gratulujemy uczennicy, bo to nie pierwszy sukces Oli w tej dziedzinie!

Anita Skrzypek

Więcej informacji znajduje się TUTAJ

Gimnazjalna "Przygoda z przyrodą"

W dniu 28 maja 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Żywcu odbył się konkurs pt. „Przygoda z przyrodą” w kategorii klas gimnazjalnych. Dwie uczennice z naszej szkoły wzięły w nim udział. Po napisaniu testu, który był pierwszym etapem, odbyła się część ustna, do której zakwalifikowała się Kinga Wolny.

W części finałowej zajęła I miejsce.

Kinga Wolny

Więcej informacji znajduje się TUTAJ

Gratulacje dziewczęta!

W dniu 22 maja 2018 w Starostwie Powiatowym w Żywcu odbył się konkurs pt. „Przygoda z przyrodą”. Wzięły w nim udział uczennice z naszej szkoły: Jolanta Krzus i Martyna Nowak. Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym był test pisemny o ochronie środowiska. Po zakończeniu tego etapu uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek.

Nasze uczennice przeszły do następnego etapu (ustnego), gdzie zdobyły:

Jolanta Krzus I miejsce

Martyna Nowak IV miejsce

Laureatki otrzymały nagrody rzeczowe:

Jola – zestaw stereo z CD

Martyna – kamerkę sportową.

Jolanta Krzus, Martyna Nowak

Lekkoatletyczne zmagania

Zakończenie sezonu lekkoatletycznego w naszej szkole nie był po naszej myśli.

Termin półfinału wojewódzkiego z czwórboju lekkoatletycznego przypadł na dzień kiedy to nasze sportsmenki z VI i VII klasy były na szkolnej wycieczce. Mimo to nie poddaliśmy się! Decyzja zapadła, na zawody pojedzie nowy młodszy skład.

Pierwsze "koty za płoty" dla uczennic klas IV i V, nie obyły się bez ogromnego stresu i zarazem pięknej walki. Tym bardziej jesteśmy z nich dumni, że mimo tak krótkiego czasu na przygotowanie, nie poddały się, odnajdując sportowego ducha walki i pokazując tym samym, że w naszej szkole rośnie ogromny potencjał na przyszły rok!

W zawodach brały udział:

1. Majdak Wiktoria

2. Semla Wiktoria

3. Pawlus Wiktoria

4. Duraj Oliwia

5. Czech Katarzyna

6. Kuś Zuzanna

7. Rejman Natalia

Ogromne gratulacje dla młodszych stażem za piękną rywalizację jak i dla uczennic klas VI, dzięki którym kolejny raz nasza szkoła dostała się na półfinały wojewódzkie.

mgr Justyna Dyrlaga.