Baby, ach te baby!

• gospodynie domowe,

• kobiety sukcesu,

• kury domowe

• oraz przedstawicieli płci przeciwnej

na spotkanie z cyklu Herbaciarnia Literacka, które odbędzie się 8 marca 2018 roku o godzinie 17.00 w auli naszej szkoły.

W programie:

- "Baby, ach te baby" - występ dzieciaków ze szkolnej świetlicy;

- "Kobiety z pasją" - spotkanie z Agnieszką i Małgosią Tlałką, bohaterkami z Fundacji Pomocy Dzieciom w Żywcu oraz programu telewizyjnego "The Wall"

W czasie spotkania będzie możliwość zakupienia gadżetów, z których dochód przeznaczony zostanie na rzecz dzieci z niepełnosprawnością z terenu Żywiecczyzny.

WSTĘP WOLNY!

Urszula Figura

Herbaciarnia Literacka

Herbaciarnia Literacka na stronie gimnazjum

JELEŃ NALEŻY SIĘ KAŻDEMU!?

Kolejne spotkanie z cyklu Herbaciarnia Literacka za nami. Wieczór obfitował w wiele doznań artystycznych, kulturalnych i kulinarnych. Gość specjalny Pan Michał Figura przybliżył zebranym zwyczaje rodzinne wilków, a zespół ALOHA4 umilił wieczór dżwiękami ukulele. Uczniowie zaprezentowali się wspaniale, zarówno stali bywalcy sceny jak i debiutanci. Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy na kolejne spotkania...

Kamila Pawlus

Jeleń należy się każdemu?!

Szkolna Grupa Teatralna

Maska

zaprasza na spotkanie z cyklu

Herbaciarnia Literacka

zatytułowane

„Jeleń należy się każdemu?!”

W programie:

- „Jeleń” – występ SGT Maska;

- gość specjalny: Michał Figura - przyrodnik, tropiciel drapieżników, miłośnik beskidzkiej przyrody;

- „Niezły bigos! – myśliwski! – występ SGT Bez Maski;

- AL.(OH)4 – występ grupy artystycznej z Zespołu szkół Drzewnych i Leśnych w Żywcu;

- Zagadki, konkursy, poczęstunek.

16.11.2017 tj. czwartek godz. 17.00

Wstęp wolny!