dom

Zajęcia z położną

Pani położna Janina poprowadziła dla nas zajęcia o opiece nad noworodkiem. W wielopokoleniowy domu zrobiło się cichutko i bardzo słodko, bo Dzidziusie wywróciły nasze szkolne życie do góry nogami:) Ubieraliśmy, kąpaliśmy i mówiliśmy o wielkiej potrzebie miłości. Dziękujemy Pani Janino!

Urszula Figura

Wkręcamy babcię i dziadka w Internet!

Zajęcia poniedziałkowe "Wkręcamy babcię i dziadka w Internet!" prowadzone przez naszą młodzież. Nauczono nas jak założyć pocztę, jak obsługiwać facebooka i jak robić zakupy w Internecie. Niektórzy od razu wykorzystali sytuację i namówili dziadka na zakup bluzy.

Urszula Figura

Wielopokoleniowy dom:)

Kolejne zajęcia za nami, tym razem uczyliśmy się jak dekorować stół, składać serwetki, dobierać dodatki i układać zastawę stołową. W rezultacie powstały piękne tematyczne stoły, np. owocowy, czytelniczy, regionalny, weselny, leśny i inne. Zapraszamy do obejrzenia efektów naszej pracy...

Kamila Pawlus

Wielopokoleniowy Dom:)

Dzisiaj poznaliśmy triki i pomysły na prowadzenie domu. A zdradziła nam je "perfekcyjna" pani Ola. Nawet chłopcy nie mogli oprzeć się żelazkom, myjkom do okien i odkurzaczom. To naprawdę przydatna wiedza i umiejętności. Było super. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i oczywiście prowadzącej:)

Ula Figura

Więcej artykułów…