Lekcje z czerwonym krzesłem w tle

Czwartoklasiści właśnie skończyli swoją przygodę z książką "Czerwone krzesło”. W piętnastce stoi takie krzesło, na którym każdy z poprzednich roczników mógł usiąść i zażyczyć sobie czegoś, o czym skrycie marzy. Tym razem było to niemożliwe. Jednak mimo nauczania zdalnego, magia zadziałała.

Uczniowie otrzymali polecenie: „Przygotuj swoją wersję magicznego, czerwonego krzesła i wskaż jego moc”. Działanie wzbudziło wiele emocji i pokazało niezwykłą pomysłowość, a także staranność wykonania zadania projektowego.

Między wierszami można też wyczytać, o czym tak naprawdę marzą Czwartoklasiści - o lataniu, teleportacji, spotkaniu z duchami, niezwykłej mądrości, różnych talentach, magicznych historiach, a także wakacjach i wiecznym szczęściu.

Niech się wszystkie marzenia spełnią!

Anita Skrzypek