UWAGA!

Od dnia 24 marca 2020 r. do odwołania sekretariat szkoły czynny będzie w godzinach

9.00-13.00

Przypominamy, że zmianie uległy zasady rekrutacji do klas pierwszych – informacja na stronie Urzędu Gminy Węgierska Górka

Nauka zdalna

Na naszej stronie została utworzona zakładka NAUKA ZDALNA.

Znajdują się tam wszystkie materiały dotyczące nauczania na odległość.

Zachęcam do systematycznego zaglądania i zapoznawania się z publikowanymi artykułami.

Witam Was kochane dzieciaki!

Mam nadzieję, że dzielnie znosicie przymusowy pobyt w domu. Aby umilić te trudne chwile Wam i Waszym rodzinom, proponuję upieczenie pysznych kruchych ciasteczek. Zaproście dorosłych do współpracy - będzie Wam łatwiej. (więcej)

Wiosenna przerwa świąteczna

Od 9 do 14 kwietnia 2020 w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. W tym czasie szkoły nie będą prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

PILNE!

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie klas ósmych!

Zgodnie z zaleceniem Ministra Edukacji Narodowej oraz Dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie w naszej szkole organizowany będzie w dniach 30.03. – 01.04.2020 r. próbny egzamin ósmoklasisty. (więcej)

Kwarantannowa ortografia

W bieżącym roku szkolnym realizujemy innowację pedagogiczną „Z ortografią w sieci”. Kwarantanna trochę nam pokrzyżowała plany, ale w domu też działamy.(więcej)

Kwarantannowe lapbooki na języku polskim