Wydarzenia

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Tuż po feriach, 31 stycznia gościliśmy w naszych szkolnych progach Babcie i Dziadków uczniów klas trzecich. Z okazji ich święta dzieci chciały przekazać jak najszczersze życzenia, a jednocześnie zaprezentować „Jasełka”, w które włożyły bardzo dużo pracy. Babcie i Dziadkowie nie bez wzruszenia podziwiali aktorskie, wokalne i muzyczne talenty swoich wnucząt. Nie zabrakło również własnoręcznie wykonanego upominku i słodkiego poczęstunku. Atmosfera była podniosła i uroczysta a jednocześnie radosna i pełna ciepła.

Renata Czech

Jasełka w naszej szkole

Ten szczególny dzień się budzi, niosąc ciepło w każdą sień, to dobroci dzień dla ludzi, tylko jeden w całym roku taki dzień.

Tak niedawno przeżywaliśmy taki właśnie dzień. Łamiąc się opłatkiem składaliśmy sobie piękne życzenia, po czym zasiadaliśmy do wspólnej wieczerzy. I aż szkoda, że Boże Narodzenie jest tylko raz do roku.

Wczoraj wróciliśmy do szkoły i wspominaliśmy nasze jasełka. To szkolne widowisko o narodzeniu Bożego Dzieciątka przygotowały klasy trzecie, aby wszystkich wprowadzić w nastrój radosnego oczekiwania.

Uczennice klasy IIIa napisały krótką relację z tego zdarzenia:

Oto jasełka, które przedstawiają Boże Narodzenie. Maryja tuli do serca małego Jezuska. Wszyscy przybywają do stajenki, aby złożyć pokłon i dary małemu królowi.

Agnieszka, Wiktoria i Ania

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Witaj Mikołaju!

Dzisiaj odwiedził nas w szkole Mikołaj! Spotkanie przygotowały klasy czwarte pod kierunkiem wychowawców: pani Jolanty Lubos i pana Łukasza Maślanki oraz pani Justyny Dyrlagi. Były występy, były prezenty i było dużo radości. Bardzo dziękujemy naszym Rodzicom za słodkie upominki i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.