Czytając Pismo Święte...

„Nieznajomość Pisma Świętego jest nieznajomością Chrystusa.” - Św. Hieronim

Czytając Pismo Święte, poznajemy Boga. Spotykamy się z Jezusem i uczymy się, w jaki sposób powinniśmy żyć, aby osiągnąć życie wieczne.

XII. Tydzień Biblijny się zakończył. W tym samym czasie również odbyło się Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Różne znane gwiazdy i osobistości nagrywały czytane przez siebie fragmenty Biblii. W tym roku była to Ewangelia wg św. Mateusza.

Zobacz link poniżej: https://www.youtube.com/watch?time_continue=23&v=auMTiFVsxD0&feature=emb_title

Uczniowie z naszej szkoły w XII. Tygodniu Biblijnym także czytali Ewangelię wg św. Mateusza oraz zachęcali do czytania Pisma Świętego. Przesłane zdjęcia oraz plakaty wykonane przez dzieci i młodzież pokazują, że czytać Biblię można nie tylko w tym tygodniu, ale i przez cały rok. Dziękuję wszystkim uczniom za zaangażowanie, przesłanie zdjęć oraz czytanie Pisma Świętego.

mgr Katarzyna Mazurek

Na kolażach: Samuel kl. 5 a Mateusz  kl.6 b, Hanna kl. 2 a, Oliwia kl. 6c, Adam kl.6 c, Konrad kl. 5, Robert kl. 6 b, Tymoteusz kl. 2 b, Agnieszka kl.6 a, Tomasz, Michał kl.4 a, Jakub kl. 6 a, Oliwia 6 a, Mateusz kl. 5 b, Alicja kl. 5 b, Agnieszka kl. 6 a, Maria kl. 7 a, Krzysztof kl. 2 b, Marta, Tomasz, Michał kl.2 a, Antonina kl. 4 a, Zofia kl. 6 b, Klaudia kl. 5 b, Karol kl. 4 a, Mateusz kl. 5 a, Maja kl. 5a, Julia kl. 7 a, Jakub kl. 3 b, Maciej kl. 6 b, Bartosz kl. 2 b, Maja kl. 5 a, Zofia kl. 7 a, Bartosz kl. 5 a, Michał kl.2 a, Helena kl. 2 a, Oleksandr kl.6 a, Bartosz kl. 5 a, , Antoni kl. 6 b, Sandra kl.6 c, Zuzanna kl. 6 b, Jakub kl.5 a, Maciej kl. 6 c.