Kuchenne rewolucje w klasie 2a

Z piątku na sobotę wiele się działo w klasie 2a. Spotkaliśmy się na auli, gdzie po przywitaniu naszych gości założyliśmy fartuszki, przydzieliliśmy zadania i zabraliśmy się do pracy. Wszyscy pracowali z zapałem, a dzieci uczyły się od rodziców jak przygotować smaczne i zdrowe posiłki. Wkrótce na stołach pojawiła się pachnąca jabłkami i cynamonem szarlotka, smakowite i pięknie udekorowane kanapeczki, cała miska kolorowej sałatki, owocowe galaretki, szaszłyki, gofry i jogurty. Gdy już popróbowaliśmy naszych kulinarnych przysmaków, przyszedł czas na zabawę. Śmiechu i radości było co niemiara. Nawet się nie spostrzegliśmy jak szybko minął nam ten czas i trzeba było pożegnać się z rodzicami, bo my zostaliśmy w szkole na "nocowankę".

Za pomoc w organizacji imprezy serdecznie dziękujemy Pani Uli Figurze oraz naszej trójce klasowej. Szczególne podziękowania składamy Pani Annie Pawlus, która pozyskała dla nas środki finansowe od Firmy Danone Sp z o.o.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z naszych kuchennych rewolucji!

 Lucyna Kurtyka i Bożena Hazuka