Sukces naszej szkoły...

... w etapie diecezjalnym XXII Przeglądu Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek.

Podczas podsumowania Przeglądu, który odbył się 22 kwietnia w Domu Kultury w Bielsku- Białej Hałcnów, z rąk organizatora Prezesa Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej pana Andrzeja Kamińskiego oraz Pana Ministra  Stanisława Szwed zostały odebrane puchary, dyplomy, podziękowania i upominki. Te zaś przyznano Amelii Tirak za zajęcie III miejsca w kategorii solowej uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI oraz Chórowi naszej szkoły za miejsce II w tej samej kategorii wiekowej w śpiewie zbiorowym powyżej sześciu osób.

images/ppp-final-2023/800_1 (1).jpgimages/ppp-final-2023/800_1 (2).jpgimages/ppp-final-2023/800_1 (3).jpgimages/ppp-final-2023/800_1 (4).jpg


Najlepsi wykonawcy na etapie diecezjalnym w tym roku komisyjnie zostali wyłonieni na podstawie przesłanych nagrań finalistów Przeglądu etapu parafialno-gminnego, który odbył się w naszej szkole w listopadzie ubiegłego roku.
Przywiezione z Bielska Białej nagrody zostały przekazane uroczyście w naszej szkole podczas koncertu pana Jacka Pawlusa w ramach prezentacji szkoły muzycznej 27 kwietnia b.r., a słodki upominek - każdemu uczestnikowi tego sukcesu:
IVa – Zuzanna Drewniak, Filip Gaweł, Natalia Jurasz, Marek Klima, Karolina Kupczak, Kamil Korczyński, Filip Michalski;
IVb – Denis Chuchman, Jakub Sapeta;
Va – Marianna Blażejczyk, Hanna Biegun, Barbara Walaszek;
Vb – Bartosz Bogdał (trąbka), Wiktoria Bluj, Karolina Kalfas, Amelia Kudzia;
VIa – Oskar Barczyński, Adam Duraj;
VIb – Amelia Tirak (partia solowa), Bartosz i Wojciech Czaja, Żaneta Hyla, Michał Hyla, Kacper Konior.

Małgorzata Sobel

images/ppp-nagrody-2023/800_1 (1).jpgimages/ppp-nagrody-2023/800_1 (2).jpgimages/ppp-nagrody-2023/800_1 (3).jpgimages/ppp-nagrody-2023/800_2 (1).jpgimages/ppp-nagrody-2023/800_2 (2).jpgimages/ppp-nagrody-2023/800_2 (3).jpg