AKCJA CHARYTATYWNA -„ŚWIĘTY MIKOŁAJ DLA SENIORA”

Po raz pierwszy w tym roku pomyśleliśmy o Seniorach i postanowiliśmy spełnić ich marzenia opisane w listach do św. Mikołaja.
Ciepłe skarpetki, chusteczki higieniczne, ręcznik papierowy, szczoteczka do zębów, coś słodkiego, drobne kosmetyki… O to w listach do św. Mikołaja proszą starsi, schorowani i samotni. Z pozyskanych środków ze sprzedaży pluszaków przygotowaliśmy paczki, a 8 grudnia pojechaliśmy do DOMU SENIORA spełnić świąteczne marzenia i „dostarczyć” trochę radości.
Dziękuję P. Uli F. i P. Bożenie H. za poświęcony czas i zapewnienie transportu.
Wielkie podziękowania Wolontariuszom z klasy 8a: Bartek Piskorz, Bruno Jurasz, Michał Tomiczek, Kuba Hazuka, Karol Żółty

Opiekun SKW Bożena Majdak

images/mikolaj-dla-seniora-2022/800_1.jpgimages/mikolaj-dla-seniora-2022/800_2.jpgimages/mikolaj-dla-seniora-2022/800_3.jpg